Główną domeną Personel Group jest opieka nad osobami starszymi w Niemczech. Opiekujemy się przede wszystkim tymi osobami starszymi, które zdecydowały, że jesień życia spędzą w swoich domach, rezygnując tym samym z opieki oferowanej przez domy spokojnej starości.

Rekrutujemy, zatrudniamy i delegujemy opiekunki i opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech. Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży opiekuńczej. Ponieważ przez lata gromadziliśmy wiedzę na temat rynku opiekuńczego – pracując dla największych agencji pracy w Polsce – możemy dzisiaj zagwarantować Ci najlepsze warunki zatrudnienia. Suma naszych doświadczeń przekłada się na Twoje zadowolenie z pracy!

Personel Group to nowa jakość na rynku usług opiekuńczych. Wartości, jakimi kierujemy się na co dzień, to:

  • UCZCIWOŚĆ
  • RZETELNOŚĆ
  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ
  • PROFESJONALIZM

Opiekunkom osób starszych oferujemy bezpieczne i legalne zatrudnienie oraz godne wynagrodzenie za wykonywaną pracę.

Wiemy jak ważna jest dla Ciebie pewność, że wyjeżdżasz do pracy jako opiekunka osób starszych legalnie i na sprawdzoną ofertę. Personel Group tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji, zatrudnianiu i delegowaniu personelu opiekuńczego między innymi do Niemiec. Dzięki temu wiemy, jak zapewnić Ci atrakcyjne oferty pracy w Niemczech oraz najlepsze warunki zatrudnienia, a Ty możesz czuć się bezpiecznie. Wykorzystując nasze doświadczenie, możemy zagwarantować Ci satysfakcjonującą i bezpieczną pracę.

Jak to przekłada się na praktykę? Kandydatkom do pracy w charakterze opiekunki osób starszych przekazujemy pełną informację na temat proponowanej oferty pracy w Niemczech. Wysyłamy opiekunki tylko i wyłącznie na sprawdzone oferty. Pozostajemy w stałym kontakcie z personelem przebywającym w Niemczech. Do dyspozycji opiekunek pozostają nasi pracownicy – opiekunowie wyjazdu. Gwarantujemy wynagrodzenie w wysokości nawet 2000 euro!

Do naszej bazy codziennie trafiają nowe oferty pracy w Niemczech. Dzięki temu możemy zaproponować Ci pracę odpowiadającą Twoim preferencjom. Nasz zespół zaprezentuje Ci oferty pracy jako opiekunka osób starszych na podstawie przedstawionych przez Ciebie kryteriów.
Zadecydujesz, jakiej płci będzie Twój podopieczny, a także w jakim będzie stanie zdrowia. Zadbamy, aby Twój wyjazd do pracy był komfortowy i aby oferta była zgodna z Twoimi oczekiwaniami.

Program Lojalnościowy Personel Group
Drogie Opiekunki, drodzy Opiekunowie
Niniejszym z dniem 31 marca 2023 r. przestanie obowiązywać program Lojalnościowy, zgodnie z punktem 8.1 Regulaminu.
Od dnia 1 kwietnia 2023 r. nie będą na Państwa kontach naliczane żadne punkty z nim związane.

Najważniejsze zasady dotyczące zakończenia programu lojalnościowego:
* Zebrane przez Państwa punkty można będzie wykorzystać do dnia 31 grudnia 2023 r. na zasadach przewidzianych w Regulaminie. Od dnia 1 stycznia 2024 r. nie będzie możliwe złożeni skutecznego wniosku o wypłatę bonusu.
* Naliczanie punktów rozpoczyna się od 1 stycznia 2018 i będzie trwać aż 31 marca 2023 r.
* Stan swoich punktów można w każdej chwili sprawdzić, wysyłając zapytanie na programlojalnosciowy@personelgroup.pllub kontaktując się z nami telefonicznie.
* Przeliczenie ilość punktów – bonus pieniężny Tabela 1 w Regulaminie poniżej.
* Każda/Każdy z Was samodzielnie decyduje o tym, kiedy wykorzystać uzbierane punkty. Wystarczy odpowiedni pisemny wniosek wysłany e-mailowo na programlojalnosciowy@personelgroup.pl lub pocztą na adres: Personel Group Sp. z o.o., ul. Macieja Miechowity 1/60, 31-475 Kraków.

* Po weryfikacji wniosku następuje wypłata bonusu na wskazane wcześniej konto bankowe. Zgromadzone punky są ważne przez 40 miesięcy od ich uzyskania. Konto punktowe zostaje pomniejszone o wykorzystane punkty. Pozostałe punkty nie przepadają, ich naliczanie będzie kontynuowane.
* Szczegółowe zasady programu oraz wzór wniosku o wypłatę w Regulaminie