1.

Po tym, jak skontaktujesz się z nami, przedstawimy Ci warunki współpracy z naszą firmą, a następnie wspólnie z Tobą, w trakcie rozmowy telefonicznej uzupełnimy kwestionariusz osobowy, w którym opiszemy Twoje dotychczasowe doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz gdzie przedstawisz swoje preferencje co do ofert pracy (ilość Podopiecznych, płeć, stan zdrowia, lokalizacja ofert, oczekiwania finansowe). Na koniec rozmowy pracownik Działu Rekrutacji zada Ci kilka prostych pytań w języku niemieckim aby ocenić poziom znajomości języka oraz poprosi Cię o przesłanie aktualnego zdjęcia.

2.

Pracownicy Działu Rekrutacji zadzwonią do Ciebie w celu przedstawienia oferty opiekunki/-a osoby starszej, która spełnia Twoje oczekiwania. Jeśli ją zaakceptujesz, przedstawimy Twoją kandydaturę naszemu koordynatorowi w Niemczech.

 

3.

Nasz koordynator skontaktuje się z Tobą celem przeprowadzenia ponownej weryfikacji językowej. Następnie wyśle Twoją kandydaturę do podopiecznego seniora lub jego rodziny.

4.

Po zaakceptowaniu Twojej kandydatury przez podopiecznego seniora lub jego rodzinę, skontaktujemy się z Tobą aby zebrać dane niezbędne do sporządzenia umowy. Umowa zostanie wysłana wraz z niezbędnymi dokumentami kadrowymi na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.

5.

Na koniec zajmiemy się organizacją Twojej podróży. Możemy zorganizować przejazd małym busem, który przyjedzie bezpośrednio pod Twój dom i zawiezie Cię pod dom podopiecznego seniora lub dużym autokarem typu Sindbad.

6.

Po Twoim przyjeździe do Podopiecznego zadzwonimy zapytać, jak minęła podróż oraz jakie są Twoje pierwsze wrażenia na miejscu.

7.

Przez cały okres pobytu w delegacji pozostajemy do Twojej dyspozycji (telefon alarmowy 24h). 

8.

 Gdy będzie zbliżał się koniec Twojego pobytu na ofercie, zajmiemy się organizacją podróży powrotnej do Polski.

9.

Po Twoim powrocie do Polski zadzwonimy, by zapytać Cię jak minęła podróż oraz w jakim terminie będziesz dostępna/y ponownie do wyjazdu.

10.

W wyznaczonym przez Ciebie terminie zadzwonimy z kolejną ofertą pracy w charakterze opiekunki/-a osoby starszej.

Zgłoś się:

Dane kontaktowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych(imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej (e-mail), poziomu znajomości języka niemieckiego, doświadczenia zawodowego oraz informacji o posiadaniu prawa jazdy) przez spółki działające pod marką Personel Group** celu udziału w rekrutacji otwartej jak i w przyszłych rekrutacjach oraz przedstawiania ofert pracy, w tym także na udostępnianie wspomnianych danych podmiotom współpracującym lub powiązanym osobowo z administratorem danych osobowych.

Oświadczam również, że zostałam/-em poinformowana/-y o tym, że mam prawo wglądu do moich danych oraz prawo ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz że możliwe jest również wycofanie zgody na przetwarzanie danych oraz wniesienie skargi do organu nadzorczego.

Podstawa prawna: ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). z późniejszymi zmianami, art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółki działające pod marką Personel Group** informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej(email), sms/mms, telefonu.

Współadminstratorami Państwa danych osobowych są spółki działające pod marka Personel Group** z siedzibą w Krakowie ul. Macieja Miechowity 1/60, 31-475 Kraków (Więcej Polityka prywatności).

*pola wymagane aby skorzystać z formularza zgłoszeniowego
**Spółki działające pod marką Personel Group:
Personel Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Macieja Miechowity 1/60, 31-475 Kraków
NIP 6783153934, REGON 361020709, KRS 0000547687, Personel proCare Sp. z o.o.
zsiedzibą w Krakowie ul. Macieja Miechowity 1/60, 31-475 Kraków REGON 361019600, NIP 6783153940,
KRS 0000547737

reCAPTCHA is required.