Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do seniorki z München-Prudernig od 21.07.2016 – 1250 Euro

Nr oferty: MOB0718

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ:

Naszą podopieczną jest 94 letnia seniorka. Pani Mieszka w domu wielorodzinnym. W tym samym domu w oddzielnym gospodarstwie  domowym mieszka rodzina seniorki.

Pflegestufe – brak (został złożony wniosek

Waga –  58 kg

Wzrost – 168 cm

Zgłoszone schorzenia: początki demencji (potrzebuje wsparcia w organizacji dnia / jest zapominalska), demencja nie przejawia się agresją, pani po złamaniu, szyjki kości biodrowej, inkontynencja, problem ze słuchem (aparat słuchowy)

Interwencje nocne: może zaistnieć konieczność interwencji nocnej, ale do tej pory był całkowity brak interwencji nocnych, ponieważ seniorka nosi pieluchy.

Pani jest po złamaniu szyjki kości biodrowej w prawej nodze i nie może jej obciążać nie może na niej stawać). Z tego powodu porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego. Zadaniem opiekunki będzie dołożyć troski i uwagi aby prawa noga seniorki nie została przeciążona.

Transfer: Seniorka może stać na lewej nodze, ale podczas wstawania trzeba ja podtrzymać, aby nie stawała na prawej nodze oraz aby się nie przewróciła.

Do zadań opiekunki będzie należało: dbanie o gospodarstwo domowe, robienie zakupów (rodzina pomaga w robieniu większych zakupów), gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, pomoc w dbaniu o higienę (także osobistą), pomoc w ubieraniu się i rozbieraniu się, przechodzeniu na toaletę, przechodzeniu na wózek inwalidzki, wstawaniu z łóżka i układaniu się do snu.

Kąpiele w wannie odbywają się 1/2 razy w tygodniu, na miejscu do dyspozycji jest podnośnik. Seniorka częściowo kąpie się samodzielnie.

Ponadto na miejscu do dyspozycji jest również łóżko pielęgnacyjne, winda na schodach.

Seniorka odbywa aktualnie fizjoterapię, dzięki której ma ponownie stanąć na nogach.

KOGO SZUKAMY

– Pani operującej językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym

– Pani  która nie pije alkoholu – warunek konieczny

– Pana która  nie pali papierosów – palenie możliwe poza domem Seniorki

–  opiekunka z doświadczeniem w pracy z osobami w podeszłym wieku

CO OFERUJEMY:

– Na miejscu własny pokój, internet zostanie zorganizowany, wykupione połączenie telefoniczne na telefony stacjonarne do Polski

– Codziennie czas wolny

– Legalne zatrudnienie

– Terminowe wypłaty

– Odprowadzane pełne składki ZUS

– Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) – gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów UE

– Wynagrodzenie na poziomie 1250 Euro

– Organizacja i opłacenie transportu

– Premie i bonusy w przypadku dłuższej współpracy

KONTAKT

  • Zadzwoń do nas: 32 205 00 27 lub wyślij sms na numer: 502 923 144 oddzwonimy!
  • Wyślij e-mail:office@personelgroup.pl
  • Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:www.personelgroup.pl i uzupełnienia kwestionariusza zgłoszeniowego

Dołącz do naszych zadowolonych Opiekunek już dziś!

Numer oferty:
Miejscowość:
Wiek:
Płeć seniora:
Data wyjazdu:
Czas trwania oferty:
Stawka: