Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do bardzo sympatycznych Seniorów od stycznia – 1480 Euro – sprawdzone zlecenie

Miejscowość: Alsdorf (kod: 52477)

Podopieczny: Pan + żona

Wiek: 93

Data wyjazdu: 2/3.01.2020

Czas trwania oferty: 6 tygodni

wynagrodzenie: 1480

Oferta Nr: RU52477

Oferta od 2/3.01.2020 na minimum 8 tygodni

Naszym Podopiecznym jest 93 letni Senior, który mieszka z żoną w domu jednorodzinnym w miejscowości: Alsdorf (kod: 52477). Do tej pory Seniorzy sami sobie radzili, ale w ostatnim czasie zmarł ich syn, co dotknęło szczególnie Seniorkę, dlatego rodzina zdecydowała się na pomoc w postaci opiekunki. W domu Seniorów mieszka też kot, którego karmi Seniorka.

INFORMACJE O PODOPIECZNYM:

Senior porusza się przy pomocy laski, potrzebuje pomocy we wstawaniu z pozycji siedzącej i przy wychodzeniu z samochodu.

waga – 80 kg

wzrost – 170 cm

Interwencje nocne: od czasu do czasu, senior jeżeli wstaje w nocy to sam udaje się do toalety, ale może potrzebować pomocy

Transfer: lekka pomoc we wstawaniu z pozycji siedzącej

Na miejscu jest podnośnik do windy oraz rollator

Pflegestufe: 3

Zgłoszone schorzenia: początkowa Demencja (traci wątek podczas mówienia), niedokrwienie w kończynach górnych i dolnych, problemy z kolanami (sztuczne kolano, bandaże kolanowe), COPD (Przewlekła obstrukcyjna choroba płuc), bardzo słaby słuch, osoba po operacji szyjki kości udowej,

Podopieczny potrzebuje pomocy w: ubieraniu się i rozbieraniu się, (także bandaży na kolana) kąpielach, dbaniu o higienę, czasami w wizytach w toalecie oraz u lekarza, przypominanie o zażywaniu leków.

Do zadań Opiekunki będzie należało również dbanie o gospodarstwo domowe Seniorów, w tym sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich oraz wycieczkach poza miasto.

Zakupy: Do tej pory Seniorka sama robiła zakupy, w tym celu jedzie samochodem. Opiekunka może dawać listę zakupów Seniorce lub jechać z nią na zakupy, jeżeli będzie chciała to może też iść sama, ponieważ sklepy są dostępne 10 minut drogi od domu Seniorów. Seniorka się dostosuje.

Seniorka bywa zapominalska.

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ:

Seniorka ma 78 lat i do tej pory sama sprawowała opiekę nad Seniorem. Jest już zmęczona i potrzebuje trochę czasu dla siebie, ma też nadciśnienie tętnicze i zaburzenia rytmu pracy serca. Chętnie odda też prowadzenie domu w ręce Opiekunki, przy czym może pomagać. Chętnie pracuje w ogrodzie, podlewa kwiaty, kosi trawę, mile widziana Opiekunka, która będzie chciała dzielić z nią te obowiązki (nie jest to warunek konieczny). Do tej pory syn Seniorów zabierał ich na wycieczki poza miasto, w ostatnim czasie zmarł, dlatego Seniorzy większość czasu spędzają w domu. Mile widziana opiekunka, która będzie chciała jeździć z Seniorami na wycieczki, przy czym Seniorka sama prowadzi Samochód (może to też robić Opiekunka) potrzebna pomoc głównie przy wysiadaniu Seniora z samochodu.

Seniorzy są bardzo elastyczni jeżeli chodzi o pory posiłków. Zazwyczaj śniadanie jedzą o 8 rano, po południu ucinają sobie drzemkę lub pracują w ogrodzie, wieczorem sami oglądają TV do późna.

KOGO SZUKAMY

– Opiekunki, która komunikatywnie mówi w języku niemieckim

– Opiekunki, która nie pije alkoholu – warunek konieczny

– Palenie możliwe poza domem

– Opiekunki, która lubi drobne prace ogrodowe

– Mile widziana Opiekunka, która posiada czynne prawo jazdy, ale nie jest to warunek konieczny

CO OFERUJEMY:

– Własny pokój

–  Internet

– Czas wolny do ustalenia na miejscu

– Legalne zatrudnienie

– Terminowe wypłaty – Odprowadzane pełne składki ZUS

– Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)

– gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie  krajów

– Wynagrodzenie na poziomie 1480 EURO miesięcznie

– Organizacja i opłacenie transportu

– Premie i bonusy w przypadku dłuższej współpracy

KONTAKT

  • Zadzwoń do nas: 32 205 00 26 lub wyślij sms na numer: 502 923 144 oddzwonimy!

Dołącz do naszych zadowolonych Opiekunek/ów już dziś