Opiekunka z dobrym niemieckim do Seniorki – 1700 Euro od 14.10

Miejscowość: Heinsberg-Dremmen (kod: 52525)

Podopieczny: Pani

Wiek: 83

Data wyjazdu: 14.10.2019

Czas trwania oferty: 6 - 8 tygodni

wynagrodzenie: 1700 Euro miesięcznie

Numer oferty: 97.823
Oferta od 14.10 na minimum 6 tygodni
INFORMACJE O PODOPIECZNEJ:
Naszą Podopieczną jest 83 letnia Seniorka, która mieszka wraz z mężem (nie wymaga opieki) w domu jednorodzinnym w wiejskiej okolicy: Heinsberg-Dremmen (kod: 52525) – północny zachód Niemiec. 3 dni w tygodniu na kilka godzin o Podopiecznej przychodzi opiekunka zewnętrzna wtedy opiekunka ma czas wolny. Opiekunka zewnętrzna organizuje również wizyty lekarskie. W domu Seniorki opiekunka ma do dyspozycji własny aneks mieszkalny z sypialnią i salonem z osobną łazienką i łączem internetowym.
 
Waga – 72 kg
 
Wzrost – 172 cm
 
Interwencje nocne: od czasu do czasu ze względu na przejście na toaletę, rodzina będzie rozmawiać z Seniorką w celu wprowadzenie pieluch na noc
Transfer: Podopieczna porusza się przy pomocy rollatora i na dalsze dystanse przy pomocy wózka inwalidzkiego, potrzebna pomoc we wstawaniu i siadaniu oraz przechodzeniu na rollator lub wózek inwalidzki – nie wymaga całkowitego lub ciężkiego transferu, nie trzeba jej podnosić czy przenosić, tylko służyć podtrzymaniem
Pfegegrad: 4
 
Zgłoszone schorzenia: cukrzyca (insulinę podaje mąż podopiecznej lub opiekunka zewnętrzna), zaawansowana demencja, która powoduje że Seniorka zapomina o wszystkim, np że właśnie jadała, boi się pozostać sama, ale też ma dużą potrzebę snu także w ciągu dnia, słaby słuch (nosi 2 aparaty słuchowe), Podopieczna nie jest agresywna, ani nie ma tendencji do ucieczek.

Podopieczna potrzebuje pomocy we wszystkich czynnościach dnia codziennego, typu ubieranie się i rozbieranie się, dbanie o higienę.

Do obowiązków Opiekunki będzie należało również dbanie o gospodarstwo domowe Seniorki z uwzględnieniem obecności Seniora w domu, w tym robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, zmywanie, bieżące prace domowe.
Na ofercie bardzo ważne są również rozmowy z seniorką, tak aby nie czuła się pozostawiona sama sobie.
Na miejscu jest krzesło kąpielowe i krzesło toaletowe oraz samochód z automatyczną skrzynią biegów.
Jeżeli Opiekunka posiada prawo jazdy to może jeździć samochodem na zakupy, jeżeli nie to mąż Seniorki będzie robił większe zakupy.
Seniorka wstaje około godziny 8, o 8:30 je śniadanie, obiad je około 12 , a następnie udaje się na drzemkę, kolacje je około 17:30, po wieczornej toalecie idzie spać.
KOGO SZUKAMY
 
– Opiekunki, operującej językiem niemieckim w stopniu dobrym
 
– Opiekunki, która nie pije alkoholu – warunek konieczny
– Opiekunki która jeżeli pali papierosy to poza domem
– Opiekunki z doświadczeniem w branży
-Mile widziana opiekunka, która ma czynne prawo jazdy
 
CO OFERUJEMY:
 
– Własny aneks mieszkalny z osobną łazienką
 
– Internet
 
– czas wolny 3 razy w tygodniu kilka godzin
 
– Legalne zatrudnienie
 
– Terminowe wypłaty
 
– Odprowadzane pełne składki ZUS
 
– Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) – gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów
 
– Wynagrodzenie na poziomie 1700 EURO
 
– Organizacja i opłacenie transportu
 
– Premie i bonusy w przypadku dłuższej współpracy
 
KONTAKT
 
  • Zadzwoń do nas: 12 44 64 019 lub wyślij sms na numer: 511 078 187 oddzwonimy!

Dołącz do naszych zadowolonych Opiekunek/ów już dziś