Opiekunka z dobrym niemieckim do małżeństwa z Koblencji/ 1450 Euro od 12.02

Numer oferty: 53306

Naszymi podopiecznym jest para Seniorów mieszkająca w domu jednorodzinnym 190 m2 w Koblencji.

Raz w tygodniu oboje Seniorów mają opiekę od 11 do 16 po za domem. Przyjeżdża taksówka, która ich zabiera i przywozi do domu z powrotem. 1 raz w tygodniu na 3 godziny przychodzi opiekunka jako pomoc.

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ:

Naszą podopieczną jest 87 letnia Seniorka, mająca problemy z poruszaniem się. Pani ma objawy demencji, ale jeszcze nie zdiagnozowane przez lekarza. Ma umówioną wizytę u neurologa na 23.02.

– waga – 49 kg

– wzrost – 155 cm

– Pflegestufe: 1

Interwencje nocne: nie

Zgłoszone schorzenia: osteoporoza, problemy z poruszaniem się, artroza, złamanie kręgu w odcinku piersiowym, złączone kręgi w odcinku lędźwiowym, choroba refluksowa przełyku, anemia, częste problemy żołądkowo-jelitowe, podejrzenie demencji z powodu problemów z pamięcią krótkotrwałą, i dezorientacją.

W ostatnim czasie nastąpiło takie gwałtowne pogorszenie, bo do niedawna Pani dbała o siebie samodzielnie: robiła zakupy, płaciła rachunki i umawiała wizyty lekarskie. Teraz we wszystkich tych czynnościach potrzebuje wsparcia

Do zadań Opiekunki będzie należało: pomoc  w ubieraniu, rozbieraniu Seniorki, pomoc w toalecie i przy kąpielach, gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie, prasowanie, rozmowy, umawianie wizyt lekarskich, przypominanie o konieczności przyjmowaniu leków.

INFORMACJE O PODOPIECZNYM:

Naszym podopiecznym jest 88 letni Senior mający lekkie problemy z poruszaniem się, ponieważ przeszedł 10 lat temu 2 wylewy i leżał w śpiączce. Porusza się za pomocą rollatora. Jest relatywnie mobilny, ale porusza się tylko na niedalekie odległości. Pan ma stwierdzona demencję i duże problemy z pamięcią krótkotrwałą. Jednak pamięć długotrwała i logiczne myślenie jeszcze jest relatywnie na dobrym poziomie. Pan ma problemy z nadciśnieniem i migotaniem przedsionków, ale ma dobrze ustawione leki i nie sprawia to większych problemów.

Z charakteru Pan jest spokojny i pozytywnie nastawiony do życia. Ubiera się i myje samodzielnie ale np. zapomina się ogolić.

– waga – 98 kg

– wzrost – 168 cm

– Pflegestufe; 1

Interwencje nocne: nie

Zgłoszone schorzenia: po wylewach, problemy z poruszaniem się, demencja, problemy z sercem.

Do zadań Opiekunki będzie należało: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu Seniora, pomoc przy poruszaniu się, pomoc w toalecie i utrzymywaniu higieny osobistej, gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie, prasowanie, rozmowy, spacery.

KOGO SZUKAMY:

– Opiekunki operującej językiem niemieckim w stopniu dobrym

– Opiekunki, która nie pije alkoholu – warunek konieczny

– Opiekunki, która nie pali papierosów – możliwe palenie po za domem

– Pani z czynnym prawem jazdy – mile widziany własny samochód, ale niekoniecznie

– Osoby kochanej, czułej i konsekwentnej
CO OFERUJEMY:

– Poddasze do dyspozycji, oddzielna łazienka

– Internet

– Czas wolny – do ustalenia na miejscu

– Legalne zatrudnienie

– Terminowe wypłaty

– Odprowadzane pełne składki ZUS

– Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) – gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów

– Wynagrodzenie na poziomie 1450 EURO

– Organizacja i opłacenie transportu

– Premie i bonusy w przypadku dłuższej współpracy

KONTAKT

Zadzwoń do nas: 32 205 00 27 lub wyślij sms na numer: 502 923 144 oddzwonimy!
Wyślij e-mail: a.swietnicka@personelgroup.pl
Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:www.personelgroup.pl i uzupełnienia kwestionariusza zgłoszeniowego.

Dołącz do naszych zadowolonych Opiekunek już dziś!

Numer oferty:
Miejscowość:
Wiek:
Płeć seniora:
Data wyjazdu:
Czas trwania oferty:
Stawka: