Opiekunka do małżeństwa Seniorów w Schwarzenbach an der Saale/1300 euro od zaraz!

INFORMACJE O PODOPIECZNYM:

Naszym podopiecznym jest 89 letni Senior, poruszający się za pomocą rollatora. Pan potrzebuje asekuracji i pomocy podczas kąpieli. Jest dostępny podnośnik do wanny. Pan cierpi na inkontynencję i dlatego w nocy nosi pieluchy, a w dzień wkładki. Potrzebuje pomocy przy zmianie pieluch. W razie konieczności dostępne jest też krzesło toaletowe. Pan bardzo wiele czynności wykonuje sam jednak potrzebuje asekuracji. Senior niedosłyszy.

Pflegestufe – 0

waga – 74 kg

wzrost – 172 cm

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ:

Naszą Podopieczną jest 88 letnia Seniorka, która przyjmuje leki na uśmierzenie bólu, po złamaniu 5-ego kręgu.Pani ma demencję, jest zapominalska, ale kochana. Pani nie ma inkontynencji, ale dla bezpieczeństwa nosi wkładki. Seniorka potrzebuje asekuracji podczas kąpieli, jest dostępny podnośnik do wanny. Potrafi samodzielnie wstawać, potrzebuje lekkiej asekuracji. Seniorka ma problemy z oskrzelami. Nosi okulary.

Pflegestufe – 1

waga – 55 kg

wzrost – 155 cm

Interwencje nocne: sporadycznie

Do obowiązków Opiekunki będzie należało: przypominanie o braniu leków, dbanie o higienę Podopiecznych, gotowanie, dbanie o gospodarstwo domowe, zakupy, sprzątanie, reaktywizująca opieka.

Seniorzy mieszkają w 2 piętrowym domu z windą przy schodach. Łazienka jest na dole. Codziennie rano przychodzą diakoni do pomocy. Córka Seniorów mieszka naprzeciwko i u niej można korzystać z  internetu.

Ułatwienia w domu: łóżko pielęgnacyjne ułatwiające opiekę, winda przy schodach, podnośnik do wanny, krzesło toaletowe, rollatory, laski.

KOGO SZUKAMY

– Opiekunki operującej językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym

– Pani, która nie pije alkoholu – warunek konieczny

– Pani, która nie pali papierosów – plenie możliwe poza domem seniora.

– Opiekunki cierpliwej, empatycznej, z doświadczeniem w opiece

CO OFERUJEMY:
– własny pokój

– Legalne zatrudnienie

– Terminowe wypłaty

– Odprowadzane pełne składki ZUS

– Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) – gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów

– Wynagrodzenie na poziomie 1300 EURO

– Organizacja i opłacenie transportu

– Premie i bonusy w przypadku dłuższej współpracy

KONTAKT

  • Zadzwoń do nas: 32 205 00 27 lub wyślij sms na numer: 502 923 144 oddzwonimy!
  • Wyślij e-mail:office@personelgroup.pl
  • Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:www.personelgroup.pl i uzupełnienia kwestionariusza zgłoszeniowego

Dołącz do naszych zadowolonych Opiekunek już dziś!

Numer oferty:
Miejscowość:
Wiek:
Płeć seniora:
Data wyjazdu:
Czas trwania oferty:
Stawka: