Opiekun z dobrą znajomością języka niemieckiego na 3 miesiące do Bergisch-Gladbach- 1300 Euro od 30.03.16

INFORMACJE O PODOPIECZNYM:

Naszym podopiecznym jest 89 letni senior, mieszka z żoną. Senior dobrze odnajduje się na terenie własnego domu i ogrodu, ma jednak problemy z rozpoznawaniem osób (w szczególności nowych). Nowe osoby muszą się często przedstawiać kim są.

Oferta jest dedykowana do opiekunów, którzy podejmą pracę na okres 3 miesięcy (bez powrotu do kraju)

– Pflegestufe: 2

– Wzrost – 170 cm

– Waga 90 kg

– Zgłoszone schorzenia: inkontynencja, problemy z poruszaniem się (senior porusza się przy pomocy rollatora, często jednak nie chce z  niego korzystać, ponieważ twierdzi, że go nie potrzebuje), początki demencji (stan ogólny dobry)

– Hobby – praca w ogrodzie

– Charakter – pogodny z poczuciem humoru, lubi się śmiać

Do obowiązków opiekuna będzie należało: kontrola przyjmowania płynów, pomoc w porannej i wieczornej toalecie, pomoc w ubieraniu się i rozbieraniu się. Obiady i kolacje są zamawiane, ale czasami istnieje konieczność przygotowania posiłku dla wszystkich domowników (Senior, Seniorka + opiekun)

Głównym zadaniem opiekuna będzie przestawienie aktywności seniora z aktywności nocnej na dzienną. Na chwilę obecną Senior życzy sobie krótki spacer wokół domu o godzinie 3 w nocy.

Zlecenie dotyczy głównie interwencji nocnych. Zdarza się że senior bez problemu przesypia całą noc, ale zdarza się również, że senior wstaje w nocy 3-4 razy.  W takim przypadku czas pracy opiekuna jest przewidziany w godzinach: 22:00 – 06:00, a w ciągu dnia opiekę nad seniorem przejmuje jego żona. Niemniej jednak rodzina życzy sobie wspólne śniadania, czas wolny dla opiekuna przewidziany jest wtedy od godziny 10:00.

Przewidziane jest zatrudnienie sprzątaczki, niemniej jednak opiekun będzie musiał utrzymać porządek we własnym pokoju.

KOGO SZUKAMY

– Opiekuna cierpliwego, empatycznego ale też konsekwentnego, który będzie potrafił ustalić dla seniora plan dnia i konsekwentnie go przestrzegać.
– Opiekuna, który nie pali papierosów – warunek konieczny
CO OFERUJEMY:
– własny pokój, internet (ale brak komputera), ogród

– Codziennie czas wolny

– Legalne zatrudnienie

– Terminowe wypłaty

– Odprowadzane pełne składki ZUS

– Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) – gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów UE

– Wynagrodzenie na poziomie 1300 EURO

– Organizacja i opłacenie transportu

– Premie i bonusy w przypadku dłuższej współpracy

KONTAKT

  • Zadzwoń do nas: 32 205 00 27 lub wyślij sms na numer: 502 923 144 oddzwonimy!
  • Wyślij e-mail:office@personelgroup.pl
  • Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:www.personelgroup.pl i uzupełnienia kwestionariusza zgłoszeniowego

Dołącz do naszych zadowolonych Opiekunek już dziś!

Numer oferty:
Miejscowość:
Wiek:
Płeć seniora:
Data wyjazdu:
Czas trwania oferty:
Stawka: