Opiekunka z dobrym niemieckim do pary seniorek od 06.03 – 1800 Euro

Miejscowość: Bad Godesberg (kod: 53177)

Podopieczny: siostry

Wiek: 93

Data wyjazdu: 06.03.2020

Czas trwania oferty: 6 - 8 tygodni

wynagrodzenie: 1800

Oferta nr 56619

Oferta od 06.03 na okres min. 6 tygodni

Nasze podopieczne to 2 siostry, które mieszkają w domu jednorodzinnym w miejscowości: Bad Godesberg (kod: 53177) – Bonn. Przy domu mieszkają również 2 koty, którym trzeba podać jedzenie, większość czasu spędzają poza domem.

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ: Hannelore

Naszą podopieczną jest 93 letnia Seniorka, która porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego.

Waga: 75 kg

Wzrost: 160 cm

Pflegegrad: 4

Transfer: tak, Seniorka pomaga w transferze

Pielęgniarz przychodzi, aby podać leki.

Interwencje nocne: tak, ponieważ cierpi na bezdech, na miejscu dostępny Babyphone oraz przycisk alarmowy, na noc są zakładane pieluchomajtki.

Zgłoszone schorzenia: bezdech, zaburzenia pracy układu krwionośnego, zastawki serca, osłabienie starcze, częściowa inkontynencja.

U Seniorki nie zdiagnozowano demencji, ale źle reaguje na wszelkiego rodzaju naciski i przymusy. Nie do końca rozumie co się z nią dzieje.

W ostatnim czasie przechodziła silne zapalenie oskrzeli i z tego powodu leżała w szpitalu. Co 2 godziny, trzeba ją pytać, czy chce się udać do toalety. Na miejscu jest krzesło toaletowe. Dla Seniorki najważniejszym posiłkiem oraz najważniejszym wydarzeniem w ciągu dnia jest śniadanie. Trzeba zwrócić uwagę, aby śniadanie było podane we wczesnych godzinach a na stole, żeby był duży wybór produktów do jedzenia. Jeżeli śniadanie będzie w późniejszych godzinach, to seniorka nie będzie chciała jeść obiadu i trzeba będzie gotować wieczorem. Należy pytać Seniorkę co chce jeść na obiad i kolację i uwzględniać jej życzenia. Na obiad je zazwyczaj zupę na kolację coś na zimno.

Obowiązki opiekunki: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, kąpielach i utrzymywaniu codziennej higieny, wizytach w toalecie, poruszaniu się (transfer) interwencjach nocnych, spacery.

Do obowiązków opiekunki będzie należało również dbanie o gospodarstwo domowe podopiecznych, w tym robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, bieżące prace domowe w celu utrzymania ogólnej czystości w domu.

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ 2: SIOSTRZE PANI HANNELORE:

Naszą podopieczną jest 89 letnia Seniorka,która mieszka w domu jednorodzinnym z siostrą. Jest osobą leżącą, jej pielęgnacja odbywa się w łóżku.

waga: 45 kg

wzrost: 168 cm

Pflegegrad: 5

Transfer: tak, od czasu do czasu przenoszenie z łóżka na fotel, ze względu na krążenie i aby Seniorka spędziła trochę czasu w pozycji siedzącej.

Pielęgniarz przychodzi, aby podać leki oraz aby gruntownie wykąpać.

Interwencje nocne: tak, zmiana pieluchy odbywa się o godzinie 23

Zgłoszone schodzenia: demencja z agresją słowna, bywa dominująca, ponieważ w przeszłości była najważniejszą osobą w rodzinie, inkontynencja, reumatyzm, zaburzenia pracy układu krążenia, osłabienie starcze, artroza, słabe serce.

Podopieczna potrzebuje pomocy we wszystkich czynnościach dnia codziennego: ubieraniu się i rozbieraniu się, kąpielach, dbaniu o higienę ogólną i intymną spożywaniu posiłków, transferze

Śniadanie otrzymuje w postaci płynnej, a do tego pije Cappuccino, obiad w postaci zmiksowanej, kolacja najczęściej w postaci zupy z dużą ilością magi. Posiłki podaje się w specjalnym naczyniu z którego Seniorka pije sama.

Do obowiązków opiekunki będzie należało również dbanie o gospodarstwo domowe podopiecznych, w tym robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, bieżące prace domowe w celu utrzymania ogólnej czystości w domu.

KOGO SZUKAMY:

– Opiekunki operującej językiem niemieckim w stopniu dobrym

– Opiekunki nie pijącej alkoholu – warunek konieczny!

– Opiekunki,która jeżeli pali to poza domem

–Opiekunki z doświadczeniem w branży

CO OFERUJEMY:

–Własny pokój z osobną łazienką
–Internet WLAN,
– Czas wolny – w czwartki i 1-2 dni w weekend, do ustalenia na miejscu
–Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
–Terminowe wypłaty
–Odprowadzane składki ZUS w każdym miesiącu zatrudnienia, zarówno podczas pobytu w delegacji, jak również w Polsce
–Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) – gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów UE
– Wynagrodzenie na poziomie 1800 EURO (miesięcznie)
– Dodatek Wielkanocny w wysokości 140 Euro netto
– Organizacja i opłacenie transportu
– Program lojalnościowy – dodatkowe bonusy pieniężne w przypadku dłuższej współpracy
– Dodatkowe bonusy pieniężne za polecenie nowych pracowników

KONTAKT

Dołącz do naszych zadowolonych Opiekunek/ów już dziś