Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego do Seniorki

Miejscowość: Kassel kod: 34128

Podopieczny: Pani

Wiek: 91

Data wyjazdu: 29.06

Czas trwania oferty: min. 6 tyg.

wynagrodzenie: 1600 Euro

Oferta numer: PF 34128

Oferta od 30.06 na okres min. 6 tygodni

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ:

Naszą Podopieczną jest 91 letnia Seniorka mieszkająca wraz z rodziną w domu jednorodzinnym o powierzchni 220 m^2 ( gdzie mieszkanie Seniorki to 86m^2) w miejscowości Kassel kod: 34128. Podopieczna jest głownie osobą leżącą/ ewentualnie porusza się również za pomocą wózka inwalidzkiego.

Waga: 60 kg

Wzrost: 156 cm

Transfer: Pełen

Pflegegrad:4

Interwencje nocne: Tak- nie jest to oszacowane jak często występują.

Zgłoszone schorzenia: Demencja (zaburzenia czasowe/ orientuje się miejscowo oraz raczej rozpoznaje ludzi), Zaburzenia snu, Problemy ze słuchem (nosi aparat słuchowy), Inkontynencja moczowa i od czasu do czasu kałowa (nosi pieluchy), niewydolność serca, nadciśnienie, niewydolność nerek, rozrusznik serca, złamanie kości szyjki udowej, ciężkie majaki pooperacyjne/nie chodzi/ nie stoi samodzielnie. Problemy z oddychaniem – mobilny aparat tlenowy

Do 30.06 jest w zakładzie geriatrycznym na rehabilitacji- gimnastyka również jest organizowana.. Konieczna jest mobilizacja w domu do samodzielnego poruszania się o rollatorze. Winda jest dostępna.

Na miejscu jest rollator, wózek inwalidzki, łóżko pielęgnacyjne, krzesło toaletowe, prysznic przystosowany dla osób niepełnosprawnych na 1 piętrze (w mieszkaniu córki).

Podopieczna potrzebuje pełnej pomocy w ubieraniu/ rozbieraniu/ myciu/ w przejściu do toalety/ karmieniu/ transferze/ podawaniu płynów. Twarz oraz zęby stara się myć samodzielnie.

Do obowiązków opiekunki należy również zajęcie się gospodarstwem domowym: bieżące prace domowe – sprzątanie, prasowanie, gotowanie, ewentualnie robienie zakupów,. zmywanie, pranie i tego typu czynności.

Córka (która jest lekarzem) wraz z partnerem oraz niepełnosprawnym dzieckiem (które jest na wózku inwalidzkim) mieszka na 1 piętrze- ma swoje osobne mieszkanie. Niepełnosprawna wnuczka ma własną Opiekunkę. Popołudniami odwiedza Seniorkę. Seniorka bardzo dużo czasu spędza z rodziną,tylko w ciągu dnia z Opiekunką. Wspólny dom wymaga integracji opiekunki z całą rodziną- wspólne posiłki w weekendy na tarasie lub w ogrodzie, grill.

Na miejscu są 2 psy- trzeba je wypuścić do ogrodu oraz ewentualnie podać wodę. Zakupy są oddzielone o 10 minut drogi- najczęściej robi je córka z partnerem.

Wieczorami wnuczka je z babcią kolację. Podopieczna chodzi spać między 21:30-22:00.Pranie zwykle robi córka, jeśli jest to konieczne.

KOGO SZUKAMY:

– Opiekunki operującej językiem niemieckim w stopniu dobrym

– Opiekunki niepijącej alkoholu – warunek konieczny!

– Opiekunki, która nie pali papierosów/ palenie możliwe poza domem

CO OFERUJEMY:

– Własny pokój
– Internet, TV- u Seniorki w Salonie, Radio, Połączenia do Polski
– Czas wolny – do ustalenia na miejscu, 2x po pół dnia
– Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
– Terminowe wypłaty
– Odprowadzane składki ZUS w każdym miesiącu zatrudnienia, zarówno podczas pobytu w delegacji, jak również w Polsce
– Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) – gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów UE
– Wynagrodzenie na poziomie 1600 EURO (miesięcznie)
– Organizacja i opłacenie transportu
– Program lojalnościowy – dodatkowe bonusy pieniężne w przypadku dłuższej współpracy
– Dodatkowe bonusy pieniężne za polecenie nowych pracowników

KONTAKT

Dołącz do naszych zadowolonych Opiekunek/ów już dziś