Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego do samotnej Seniorki

Miejscowość: Stuttgart

Podopieczny: Pani

Wiek: 80

Data wyjazdu: od zaraz

Czas trwania oferty: min. 6 tyg

wynagrodzenie: 1600 Euro

Numer oferty: VT70499

Oferta od zaraz na okres min. 6 tygodni

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ:

Naszą Podopieczną jest 80 letnia Seniorka mieszkająca samotnie w mieszkaniu w miejscowości 70499 Stuttgart. Podopieczna porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego.

waga – 75 kg

wzrost: 160 cm

Interwencje nocne: Brak

Pflegegrad:3

Transfer: z pomocą/ Seniorka również pomaga

Zgłoszone schorzenia: Podopieczna ma Demencję (masowe problemy z orientacją czasową oraz z orientacją miejscową, częściowe problemy sytuacyjne. Potrafi rozpoznać osoby), Osłabienie starcze, Problemy z sercem, Zaburzenia rytmu serca, Osteoporoza, Osoba po wylew, Chroniczny ból pleców, Polineuropatia, Zespół autoimunologiczny, Nadciśnienie, Depresja, Problemy ze słuchem (ma aparat słuchowy), ze wzrokiem (ma okulary), Częściowa Inkontynencja Kałowo-Moczowa (nosi pieluchy), Zespół niespokojnych nóg.

Podopieczna jest osobą spokojną, wycofaną oraz dużo śpi. Ceni sobie spokój i ciszę. Jest otwarta i kochana. Lubi rozmowy oraz czytanie. Z zawodu była nauczycielką francuskiego oraz niemieckiego.

Seniorka jest na wózku inwalidzkim ponieważ jest po upadku i złamaniu ramienia. Chodzi z problemami ale jest w stanie z pomocą to zrobić. Trzeba ją do tego motywować aby codziennie zrobiła kilka kroków o rollatorze. Na miejsce 1 raz w tygodniu przychodzi fizjoterapeuta oraz masażysta

Opiekunka powinna wspierać podopieczną w codziennych czynnościach: ubieraniu, rozbieraniu, wstawaniu, chodzeniu, siadaniu, wchodzeniu po schodach a także w dbaniu o ogólną higienę ciała i higienę intymną

Do obowiązków opiekunki będzie należało również dbanie o gospodarstwo domowe podopiecznej, w tym: gotowanie, zmywanie, pranie,  prasowanie, sprzątanie – bieżące prace domowe w celu utrzymania ogólnej czystości.

Na zakupy można pójść pieszo i trwa to 15-20 minut, buty jeżdżą rzadko, na zakupy można również pojechać z córką podopiecznej. Na miejsce przychodzą pielęgniarki- co rano.

KOGO SZUKAMY

– Opiekunki, która  dobrze mówi w języku niemieckim.

– Opiekunki, która nie pije alkoholu – warunek konieczny.

– Opiekunki,nie palącej- palenie możliwe poza domem!

CO OFERUJEMY:

– Własny pokój
– Internet
– Czas wolny – do ustalenia z rodziną na miejscu
– Legalne zatrudnienie
– Terminowe wypłaty
– Odprowadzane pełne składki ZUS
– Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)
– gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów UE

– Wynagrodzenie na poziomie 1600 EURO miesięcznie

– Organizacja i opłacenie transportu

– Premie i bonusy w przypadku dłuższej współpracy

KONTAKT